نمایندگی نیوپایپ

نمایندگی نیوپایپ

نمایندگی نیوپایپ

فروشگاه لوله و اتصالات پایپ سرویس نمایندگی نیوپایپ تهران با ارسال به کل کشور

برای خرید لوله نیوپایپ و اتصالات با قیمت تضمین شده لیست اجناس مورد نیاز خود را از طریق واتساپ 09122437371 برای ما ارسال کنید تا در اسرع وقت نسبت به صدور پیش فاکتور و مراحل خرید اقدام شود . فروشگاه لوله و اتصالات حسین پور پایپ سرویس این تضمین را به شما میدهد که حداکثر تخفیف را نسبت به میزان خرید برای هر فاکتوری اعمال نماید .

نمایندگی نیوپایپ

نمایندگی نیوپایپ در تهران

فروشگاه ما با توجه به حجم بالای فروش این تسهیلات را برای مشتریان خود فراهم کرده است که به دو  صورت  حضوری و اینترنتی برای خرید لوله نیوپایپ اقدام کنند . با توجه به وجود چندین انبار در شرق و جنوب تهران و همچنین انبار کارخانه اصفهان این امکان وجود دارد که برای خریدهای کلی  پرورژه های ساختمانی و یا همکاران بار از مبدا اصفهان یا تهران به دلخواه خریدار ارسال شود . همانطور که مستحضر هستید برای خریدهای دربستی و خاوری کرایه حمل بر عهده فروشنده میباشد .

لوله و اتصالات نیوپایپ

لوله و اتصالات نیوپایپ برای لوله کشی شوفاژ و آب سرد و گرم مصرفی کاربرد داشته که البته در بسیار از صنایع دیگر هم بکار گرفته میشوند . لوله نیوپایپ یک لوله ترکیبی یا کامپوزیت 5 لایه مجسوب شده و یکی از مدرن ترین انواع لوله کشی در حال حاضر در دنیا به حساب می آید . شرکت نیوپایپ یا آتی لوله سپاهان یکی از کارخانه های زیرمجموعه شرکت گیتی پسند اصفهان بوده و تقریبا میتوان گفت که بین برندهای ایرانی در زمینه تولید لوله اتصالات پنج لایه پیشگام این صنعت میباشد .

این شرکت علاوه بر تولید لوله اتصالات با کیفیت و قابل رقابت با نمونه های خارجی توانسته با بهره گیری از وجود زیرساختهای صنعتی جانبی قیمت فروش این محصولات را به شدت کاهش داده و تقریبا واردات محصولات لوله و اتصال پنج لایه را به صفر رسانده است . پیش از توسعه و تولید انبوه لوله و اتصالات نیوپایپ برندهای چینی و بعضا ترکیه ای و اروپایی با قیمتی بسیار بالاتر از این و با کیفیت حداکثر مساوی و  بعضا پایینتر از نیوپایپ بخش زیادی از بازار ایران را به خود اختصاص داده بودند .

علاوه بر استفاده از مواد اولیه با کیفیت و درجه یک و کنترل کیفیت همیشگی و پویا در کارخانه نیوپایپ , با استفاده از تحقیقات به روز شرکت اقدام به بروزرسانی کیفی و کمی اتصالات نموده و همواره جزو اولین شرکتهایی است که اتصالات ابداعی را به بازار عرضه میکند .

علاوه بر لوله و اتصالات وجود شیر و کلکتورهای مورد نیاز و  همچنین فوم و ملزومات جانبی لوله کشی ساختمان و گرمایش از کف جزیی جدایی ناپذیر از محصولات شرکت نیوپایپ بوده و شما متیوانید در نمایندگی نیوپایپ با دریافت کاتالوگ و آشنایی با محصولات جدید نیوپایپ آشنا شوید .

خرید لوله نیوپایپ

بهترین روش برای استعلام قیمت نیوپایپ ارسال صورت اقلام درخواستی و  دریافت پیش فاکتور میباشد . برای اینکه در زمان صرفه جویی شود شما میتوانید از فروشنده درخواست کنید که مقدار درصد تخفیف اعمال شده را اعلام کند تا شما بتوانید در مورد صدور پیش فاکتور و خرید سریعا تصمیم گیری کنید .

لوله نیوپایپ اصفهان

محصولات لوله و اتصالات شرکت نیوپایپ به  خاطر موقعیت جغرافیایی کارخانه واقع در اصفهان به لوله نیوپایپ اصفهان نیز مشهور هستند . به طور کلی دو نوع لوله پنج لایه PEX_AL_PEX و تک لایه PERT توسط شرکت نیوپایپ تولید میشود که مورد اول به خاطر کیفیت و مقاومت بالا , بیشتر مورد توجه قرار گرفته است . اتصالات لوله نیوپایپ هم در 2 نوع پرسی و کوپلی تولید میشوند . البته در چند سال  ابتدایی کارخانه نیوپایپ اقدام به تولید اتصالات مهره ماسوره ای میکرد که با تولید اتصالات کوپلی دیگر تولید نشده و  در حال حاضر دو نوع اتصال کوپلینگ و پرس در لوله کشی پنج لایه مصرف عمده ای دارند .

به غیر از لوله کشی پکیج , رادیاتور و آب مصرفی از لوله های پنج لایه در اجرای گرمایش از کف هم استفاده میشود .


Leave a Reply