نصب ماشین لباسشویی 09129750376

نصب ماشین لباسشویی 09129750376

نصب ماشین لباسشویی

نصب ماشین لباسشویی , ماشین ظرفشویی و یخچال ساید

تلفن : 09129750376-22537778 بدون تعطیلی

انشعاب گیری و لوله کشی آب سرد و گرم ماشین لباسشویی

لوله کشی و نصب شیرالات ظرفشویی و یخچال ساید

لوله کشی فاضلاب ماشین لباسشویی و  ظرفشویی

اضافه کردن انشعاب لوله کشی آب و فاضلاب ماشین

نصب شیر پیسوار ,شیر ماشین لباسشویی و ظرفشویی

رفع گرفتگی فاضلاب ماشین لباسشویی و ظرفشویی

ارایه خدمات نصب و لوله کشی ماشین لباسشویی  به

شمال , شرق , غرب , مرکز و جنوب و سراسر تهران

نصب ماشین لباسشویی

نصاب ماشین لباسشویی

اکثر ماشین های لباسشویی, ظرفشویی و ساید اگر نو باشند , بعد از خرید گارانتی  داشته که برای استفاده از  خدمات بعدی شرکت مربوطه در صورت وجود گارانتی معتبر، به صورت رایگان  لباسشویی و ظرفشویی نصب خواهد شد. ولی ممکن است شما ماشین لباسشویی شما فاقد گارانتی باشد و یا ضمانت آن تمام شده باشد .

یا اینکه بعد از جابجایی بنا به تغییر دکوراسیون و آشپزخانه   احتیاج  به نصب مجدد  داشته باشید.

نبودن جای مخصوص نصب و لوله کشی و شیر های لباسشویی ,ماشین ظرفشویی و یخچال نیز یکی از عللی میباشد که شما به نصاب ماشین لباسشویی و ظرفشویی و یخچال نیاز پیدا میکنید.

 

نصب ماشین لباسشویی ظرفشویی
نصب ماشین لباسشویی

 

نصب ماشین ظرفشویی

اما اگر قصد دارید کار نصب و جابجایی ماشین های لباس شویی و ظرفشویی را شخصا انجام دهید به مطالب زیر دقت کنید تا در زمان نصب ماشین ظرفشویی , لباسشویی و ساید با مساله ای روبرو نشوید.

1-تعیین یک جای صاف , مکان غیر مرطوب نباشد و تا جای ممکن روی فرش نباشد.

اگر سطح محل نصب ماشین ظرفشویی شیب کمی دارد میتوانید با پیچهای رگلاژ لباسشویی و ظرفشویی ماشین را تراز کنید , زیرا نصب ماشین غیر تراز در عملکرد صحیح دستگاه تاثیر منفی میگذارد.

لوله کشی ماشین لباسشویی

2- انتخاب مکانی که پریز برق نزدیک باشد و  ماشین لباسشویی و سایر لوازم فوق به برق آن وصل شوند.

3- پیچ انتقال لباسشویی در صورت قفل بودن , باز شود.پیچ ترانسفر در زمان انتقال برای جلوگیری از تکان خوردن دیگ لباسشویی تعبیه شده است. لوله کشی ماشین لباسشویی ماشین لباسشویی باید نصب شود.

تا خوردگی شیلنگ آب و فاضلاب ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی و ساید در عملکرد صحیح لباسشویی مشکلاتی پیش خواهد  آورد.

نصب یخچال ساید

4- برای نصب یخچال ساید ورودی آب سرد و برای نصب ماشین لباسشویی و ظرفشویی نیز آب سرد و گرم یا حداقل یکی از آنها نصب شود. لوله آب گرم لباسشویی معمولا به رنگ قرمز رنگ میباشد و آب سرد سفید یا آبی میباشد ک

روی برخی از لباسشوییها علامت H یعنی HOT به معنای آب گرم و روی ورودی شیلنگ سرد علامت C یا Cold به معنی آب سرد میباشد .

اگر در مجاورت هر کدام از دستگاههای  لباسشویی, یخچال و ظرفشویی شیر آب نباشد باید با لوله کشی یا ارتباط شیلنگ به شیر آب متصل شوند که مطینا لوله کشی راه بهتری است.

نصب شیلنگ ماشین لباسشویی

زیرا آبرسانی به لوازم فوق در صورت بلند بودن مشکلی ترکیدگی بوجود بیاورد , و اگر کسی متوجه نشود و یا حضور نداشته باشیم خسارت به بار بیاورد. باید سعی شود برای رساندن آب لوازم فوق از کم ترین مقدار شلنگ استفاده شود.

برای انشعاب گرفتن از یک شیر لباسشویی سایز 3/4 میتوانید از اتصال Y شکل برای رساندن آب از  شیر لباسشویی به دو شلنگ لباسشویی و ظرفشویی مورد استفاده قرار میگیرد.

نصب لباسشویی

شیلنگ فاضلاب ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی نصب شده و با حصول اطمینان از آب بندی به داخل فاضلاب قرار داده شده یا به زیر سینک ظرفشویی نصب شوند. یکی از حساس ترین بخشهای نصب لباسشویی و ظرفشویی مربوط به شیلنگ فاضلاب آنهاست.

به صورت اصولی بایستی که هرکدام از ماشینهای باید به صورت مجزا یک لوله خروجی مجزا داشته باشند.

اما اکثرا به علت نبود چنین لوله هایی که در هر آشپزخانه باید 3 خروجی باشند , بیشتر موارد وادار میشویم , که لوله فاضلاب خروجی لباسشویی و ظرفشویی را به زیر فاضلاب زیرسینک نصب میکنیم.

لوله کشی ماشین ظرفشویی

در بعضی آپارتمانها مسافت بین لباسشویی و ظرفشویی با سینک طولانی است و ما وادار خواهیم شد با اضافه کردن شیلنگ یا لوله  این مسافت را طی  کنیم.

برای افزایش تعداد انشعاب فاضلاب از یک انشعاب به چند انشعاب فاضلاب میتوانید از اتصالاتی که در بازار موجود است  استفاده کنید.

ارتفاع استاندارد لوله فاضلاب ماشین لباسشویی حتما در دفترچه راهنمای مربوطه ذکر شده است اما اگر نتوانستید آنرا بیابید معمولا  باید حدود 60 سانتیمتر یا نصف ارتفاع ماشین در نظر بگیرید.

نصاب ماشین ظرفشویی

در هنگام اتمام کار نصاب ماشین ظرفشویی , لباسشویی و یخچال نصاب نباید ماشینها را محکم به دیوار بچسباند. زیرا چسباندن کامل ماشین لباسشویی و ظرفشویی به دیوار باعث مسدود شدن شیلنگها و آسیب رساندن با سیم ماشین و عدم گردش هوای لازم در اطراف آن و اسیب رساندن به دستگاه میشود.

نصاب ماشین ظرفشویی و لباسشویی در صورت وجود بهتر است آب گرم ساختمان را نیز به ماشین لباسشویی خصوصا وصل کنند تا علاوه بر کاهش اصطحلاک دستگاه , باعث صرفه جویی در مصرف برق شوند.

هزینه نصب ماشین لباسشویی

هزینه نصب ماشین لباسشویی به غیر از لوازم و اجناس مورد احتیاج برای نصب هر دستگاه 70000 تومان میباشد . اگر تعداد نصب بیش از یک دستگاه باشد دستمزد نصب 60000 تومان برای هر دستگاه محاسبه میشود.

قیمت دستمزد اجرت فوق هزینه نصب ماشین با ایاب و ذهاب و تمام شده میباشد . فقط در صورتی که علاوه بر نصب و انشعاب گیری , برای نصب دستگاه به لوله کشی نیز احتیاج باشد, اجرت لوله کشی  به صورت جداگانه محاسبه میشود.

لازم به ذکر است ارقام فوق بدون محاسبه شیلنگ , شیر لباسشویی و ساید و اتصالات مصرف شده میباشد.

رفع برق گرفتگی ماشین لباسشویی

برخی از ماشینهای لباسشویی به خصوص ماشینهای لباسشویی و ظرفشویی اروپایی مانند برندهای زیمنس , بوش و زانوسی پس از نصب یک برق ضعیف دارند که هنگامیکه دست شما به آنها برخورد میکند , موجب شوک دادن به شما شده و بخصوص برای بچه ها خیلی خطرناک است .

برای رفع برق گرفتگی ماشین ظرفشویی و لباسشویی در هنگام نصب بهترست , یک سیم از که معمولا به یک جای پیچ در پشت دیگ لباسشویی یا پشت ماشین ظرفشویی وصل شده است اتصال داده و سر دیگر سیم را به یک تک فلز بزرگ مانند بدنه کابینتهای فلزی , لوله اتصالات آهنی یا در و پنجره های فلزی و حتی لوله گاز نصب کنید .

با اینکار شما با تخلیه برق موجود در دستگاه از طریق سیم ارت باعث رفع این مشکل میشوید.

نصب لباسشویی تهران

خدمات لوله کشی و نصب لباسشویی تهران با لوله کشی و نصب ماشین های لباسشویی ؛ ظرفشویی و یخچال ساید تمام برندهای ایرانی و خارجی , سامسونگ , ال جی, دوو , اسنوا , پاکشوما , بوش زیمنس , زانوسی , در شمال , شرق , غرب , مرکز و جنوب تهران در خدمت شماست.


Leave a Reply

تماس فوری