لوله بازکنی شمال تهران 09129750376

لوله بازکنی شمال تهران 09129750376

لوله بازکنی شمال تهران

لوله بازکنی شمال تهران 09129750376 شبانه روزی فوری

رفع گرفتگی و لوله بازکنی انواع لوله کشی ساختمان و کانال

عیب یابی , تشخیص ترکیدگی و تعمیرات لوله کشی فاضلاب و آب

تضمینی بادستگاه ژنراتور , تراکم و انواع فنرها متناسب با محل گرفتگی

مستقیم بدون واسطه 24 ساعته اعزام فوری ظرف 20 دقیقه

رفع گرفتگی پاسداران,  دروس , هروی تلفن :    22537778

لوله بازکنی خیابان دولت , اختیاریه ,  دیباجی :  22897832

لوله بازکنی فرمانیه , قیطریه , نیاوران , چیذر :   22280940 

لوله بازکنی ونک , میرداماد , ظفر , شریعتی:     22617422

لوله بازکنی شمس آباد, مجیدیه , سیدخندان:   22537778

تشخیص ترکیدگی و نشت یابی بادستگاه پیشرفته نشتیابی

سایر خدمات لوله کشی و تاسیساتی 09129750376

ارایه خدمات لوله بازکنی و رفع گرفتگی لوله

تعمیرات لوله کشی آب , گاز , شوفاژ و فاضلاب

تعمیر و سرویس موتورخانه , پکیج , رادیاتور , کولر و شیرالات

لوله بازکنی حمام , توالت , سرویس بهداشتی , آشپزخانه

لوله بازکنی پارکینگ , حیات , پشت بام و مشاعات

لوله بازکنی به کارشناس حرفه ای و استفاده از ژنراتور و

فنر فولادی قوی با متراژ مختلف لوله بازکنی با قیمت

مشخص و بدون هزینه های جانبی و غیره

لوله بازکنی کفشور و سیفون توالت ایرانی

توالت فرنگی و سرویسهای بهداشتی

لوله بازکنی کفشور و سینک آشپزخانه

فاضلاب خروجی ماشین لباسشویی و ظرفشویی

رفع گرفتگی و لوله بازکنی شمال تهران

لوله بازکنی شمال تهران

شرکت پایپ سرویس با کادری حرفه ای و متخصص آماده ارایه خدمات لوله بازکنی و رفع گرفتگی لوله در مناطق شمال تهران در خدمت شماست.

منطقه های تحت پوشش ما محلات و خیابان های پاسداران دولت , بلوار کاوه ,دیباجی شمالی جنوبی ,اختیاریه , کامرانیه , فرمانیه , اندرزگو , لواسانی , میدان نوبنیاد ,نیاوران , اقدسیه , آجودانیه ,قیطریه , تجریش , خیابان شریعتی,قلهک , میرداماد , سیدخندان , هروی , شمس آباد , حسین آباد ,لویزان , شیان و محدوده اطراف میباشد .

لوله بازکنی پاسداران

گرفتگی لوله موجب مشکلات عدیده ای در ساختمانها میشود.گرفتگی لوله های آب و شوفاژ با تعویض لوله های مسدود رفع میشود و  به ندرت میشود با مواد آنها را رفع کرد.گرفتگی لوله های فاضلاب اما به دلیل اینکه همواره در یک ساختمان ممکن است ,پیش آید و به دلیل کنده کاری و تخریب عمده بایستی به شیوه های دیگر رفع شود.

کم بودن قطر لوله های آب و احتمالا پوسیدگی و رسوب گرفتگی آنها از داخل موجب میشود که بر اثر باز کردن لوله آب شکسته و سوراخ شود و هزینه های بیشتری را بر ما تحمیل کند.

از این رو منظور از لوله بازکنی و رفع گرفتگی بیشتر به سیستم لوله کشی فاضلاب ساختمانها و کانال ها بر میگردد.

لوله بازکنی هروی

لوله کشی غیر اصولی فاضلاب ساختمان و رعایت نکردن استانداردهای فاضلاب کشی و استفاده از اجناس نامرغوب میتواند علت اصلی گرفتگی لوله فاضلاب شود.

البته استفاده صحیح از سیستم لوله کشی و جلوگیری از افتادن اجسام سخت و چربیها نیز یکی دیگر از دلایل گرفتگی لوله های فاضلاب است. اما اگر در یک ساختمان هر چند وقت یک بار گرفتگی باعث بالا زدن آب از کفشور یا خروجی فاضلاب شود دلیلی جز نامناسب بودن اجرای لوله کشی فاضلاب ندارد.

شیب بندی نامناسب از فاکتور های نامناسب در لوله کشی فاضلاب است که ممکن است ما را وادار کند به لوله بازکن مراجعه کنیم.

لوله بازکنی شمس آباد

شیب بندی مناسب لوله های افقی فاضلاب از سرویس بهداشتی و آشپزخانه تا لوله های عمودی رایزر اصلی مهمترین پارامتر در لوله کشی فاضلاب است. هنگامی که مخلوط یک مایع و جامد به سمت خروجی فاضلاب در حرکت میباشد.

اگر شیب لوله های افقی کم باشد در حین حرکت فاضلاب به خارج به تدریج رسوبات تجمع کرده و در اثر گذشت زمان این رسوبات با مخلوط چربی , مو و مواد ریز جامد دیگر تشکیل یک ماده ملات مانند ته نشین شده داده و لوله فاضلاب را مسدود میکند.

لوله بازکنی مجیدیه

حجم این ماده ته نشین شده به مرور با استفاده از فاضلاب افزوده شده تالوله فاضلاب مسدود شود .

فنر لوله بازکنی با عبور از این رسوبات به صورت مارپیچ و برگشت معکوس تا حد زیادی باعث باز کردن لوله فاضلاب میشود .

البته بازکردن فنر بسته به اندازه فنر و لوله و حجم انباشت رسوبات دارد. بهتر است بعد از فنر از لوله بازکن های موجود در بازار برای از بین بردن کامل این رسوبات استفاده شود. استفاده از فنر گرچه ساده به نظر میرسد اما به مهارت و تجربه نیاز دارد.

لوله بازکنی خیابان دولت

استفاده ناشیانه از فنر میتواند باعث آسیب زدن به خود و اطرافیان و همچنین شکستن لوله فاضلاب شود از این رو هیچ گاه بدون آشنایی با فنر از آن استفاده نکنید.

برخی مواقع گرفتگی لوله در یک محل خاص مانند یک زانو یا سراهی یا سیفون فاضلاب باشد.

ته نشین شدن رسوبات ممکن است در این قطعات موجب انسداد یک قطعه شود و انسداد لوله کشی باعث نشت لوله از محل اتصال یا پس زدن فاضلاب به داخل شود. فنر لوله بازکنی میتواند با از بین بردن این گیر اتصال به گرفتگی پایان دهد.

لوله بازکنی دیباجی

اما باید بدانید که ممکن است دوباره آن نقطه گرفته شود پس بهتر است پس از بازکردن لوله و در طی استفاده به صورت ماهانه با استفاده از لوله بازکن و یا پودر ماشین لباسشویی و آب گرم اجازه ته نشین شده رسوبات را ندهید.

پلیسه ها یا زایده های داخلی لوله و اتصالات میتواند موجب تجمع فضولات مو و یا مواد فاضلابی شده و لوله کشی را مسدود کند. شیب بیش از حد لوله فاضلاب هم میتواند موجب تجمع رسوبات در یک قسمت شده و به مرور موجب گرفتگی آن قسمت شود.

لوله بازکنی اختیاریه

تا حد امکان بایستی از لوله اتصالات مرغوب و متریالی استفاده کرد کهجریان آب و فاضلاب در آن تسهیل شده و حداقل رسوب گرفتگی را داشته باشند.

تعویض سیستم های قدیمی لوله کشی فاضلاب باید توسط افراد حرفه ای انجام گیرد. خدمات لوله کشی فاضلاب شامل تعمیر یا تعویض قسمت های مختلف سیستم لوله کشی منزل خواهد شد.

این خدمات شامل تعویض سیستم لوله کشی حمام، سرویس بهداشتی، آشپزخانه و انشعابات متصل کننده سیستم لوله کشی به چاه فاضلاب یا فاضلاب شهری می باشد.

لوله بازکنی فرمانیه

لوله های نسل نو که برای تعویض سیستم لوله کشی به کار می روند لوله های پلیکا، لوله های یو پی وی سی , لوله های پوش فیت و لوله های پلی اتیلن مباشند.

تعمیرات لوله کشی فاضلاب پلیمری بسیار آسان تر  از لوله های چدنی قدیمی انجام میگیرد. با این نوع لوله کشی ها میتوانید در هزینه های اجرا و خرید لوله اتصالات نیز صرفه جویی نمایید.

به علت سختی در اجرا , حمل و آب بندی  که برای تعمیرات لوله و اتصالات چدنی وجود دارد، هنگامیکه بخشی  از لوله  و اتصالات دچار مشکل و نقص می شود آن قسمت را با لوله و اتصالات پی وی سی یا پوشفیت تعویض می کنند ,یا تمام لوله کشی را با لوله اتصالات پلیکا یا پوشفیت تعویض می کنند.

در صورت خرابی لوله چدنی بهتر است آن بخش از لوله چدنی به طور کامل با پولیکا و بوش فیت جایگزین شود.

لوله بازکنی کامرانیه

در طول لوله های غیر افقی و رایزهای اصلی یا  علم های خروجی فاضلاب با تعویض آنها با پلیمر یا پوش فیت در اکثر زمانها رفع عیب میکند ولی در مسیرهای افقی به دلیل اینکه مکان خسارت دیده را باید با لوله اتصالات معمولی تعمیر کرد و به دلیل عدم همخوانی آنها با یکدیگر در مرور زمان یا در همان زمان نشتی در موضع تعمیر شده مشاهده می شود.

روش لوله کشی چدنی به این شکل است که لوله را داخل اتصال یا اتصال را به لوله متصل می کنند و در جاییکه لوله و اتصال به یکدیگر متصل می شود مجرایی وجود دارد که داخل آن را با کنف بافته پرکرده و سرب را داغ کرده و آب می کنند و آن فاصله را با سرب پر می کنند تا اتصال را آب بندی کند.

این عمل , کاری بسیار وقت گیر , دقیق و سختی میباشد.

لوله بازکنی نیاوران

این روش که توضیح داده شد برای لوله و اتصال چدنی می باشد و اگر به جای لوله که از جنس چدنی باشد , از جنس پلیکا باشد باید با چسب لوله فاضلاب (تارگت) زیاد داخل شیار را پر کنیم.

تجربه نشان داده است که مخلوط چسب قوی (چسب تارگت و سیمان سیاه) محلول خوبی برای پر کردن شیار برای آب بندی لوله و اتصالات می باشد , ولی در نهایت تعمیرات لوله های چدنی با لوله و اتصالات پلیکا و یا پوشفیت ساختار خوبی نمی شود

مخصوصا در مسیرهای افقی به همین دلیل است که گفته می شود که تا حد امکان کل مسیر را تعویض کنیم.

لوله بازکنی اقدسیه

نشت دادن لوله‌ کشی چدن از محل اتصال آنها ممكن است به عللی از جمله دوپهن بودن و شکل هندسی سطح مقطع سر لوله كه امکان دارد به دليل حمل و دپوي نامناسب و يا ضربه خوردن به سر لوله به‌وجود آمده باشد.

چاق بودن و يا کهنه بودن واشر و يا نامناسب بودن وخشك بودن جنس آن. وجود برجستگی از چدن يا قير و يا وجود هر چيز ديگري در زير واشر. وجود پوسته بر روي سوکت نر در قسمت سر لوله و زير لاستيك. عدم وجود برش مناسب در سر لوله. لوله بازکنی شمال تهران اجرای نامناسب مجری در هنگام لوله کشی

لوله بازکنی آجودانیه

در لوله‌هاي چدن به علت حالت منحصر به فرد واشر گرد و شيارهاي محل قرار گرفتن آن در داخل سوکت  و همچنين كيپ بودن واشر در داخل مادگی، در زمان نصب به ندرت واشر از جاي خود خاج شده و به داخل رانده مي‌شود

بلكه دربیشتر موارد، قسمتي از واشر آب‌بند پاره مي‌شود كه در اين حالت امكان آب‌بندي آن وجود ندارد. در هنگامی که  نيز كه به هر دليلي قسمتي از واشر به داخل رانده مي‌شود

به علت شكل خاص واشر و مجرای سوکت  آن امكان برگرداندن واشر به لوله بازکنی شمال تهران محل خود وجود نداشته و واشر , لوله یا هر دو عوض شوند.

لوله بازکنی لویزان

فقط در زمانیکه كه نشت لوله کشی به علت وجود گل، شن، سنگريزه يا اشياء كوچك در زير واشر باشد و يا اگر خرابی  واشر مقدار کمی باشد ممكن است با حرکت دادن لوله در زير فشار پائين آب‌بند گردد.

برخی اوقات نيز ممكن است با ضربه زدن بر روي لوله آب‌بندی صورت گيرد كه براي اينكار حتماً باید يك عدد چهارتراش چوبي در محل ضربه بر روي لوله گذاشته شود تا از آسيب رسيدن به لوله جلوگيري شود.

تعويض واشر يا لوله‌هاي چدن بسته سايز آنها با بلند كردن دو يا چند لوله و لوله بازکنی شمال تهران تقريباً شبیه تعويض واشر و لوله‌هاي آزبست است كه با توجه به نداشتن مانشون تعويض واشر و لوله‌هاي چدن راحت تر مي‌باشد.

لوله بازکنی شیان

در هنگامي كه نياز به تعويض اين نوع از لوله باشد، در هنگام تعويض بايستي در نظر داشت كه اندازه لوله‌ها چدن مساوی نبوده و اين نوع لوله در طولهای مختلف توليد مي‌شود بنابراين بايستي لوله‌ ای با طول برابر لوله‌ مورد تعويض یافته و يا با برش لوله‌ها ايجاد نمود.

همانگونه كه گفتیم يكي از اشکالاتی كه در لوله‌هاي چدن به وجود آمده و واشر گرفتگی يا پاره كردن واشر و در نتيجه نشت بند را موجب مي‌شود، دو پهن بودن يا به وجود آمدن گودي به علت ضربه خوردن به لوله مي‌باشد. لوله بازکنی شمال تهران

لوله بازکنی قیطریه

اگر اين نقص در هنگام نصب مشخص شود با عوض كردن لوله معيوب به راحتي مي‌توان از بروز مشكل ممانعت كرد.

براي استفاده از لوله خراب دو راه وجود دارد يك راه برش زدن سر لوله تا بخشی از آن كه فاقد مشكل مي‌باشد و راه ديگر رفع شکل بیضوی سطح مقطع لوله با استفاده از جك است.لوله بازکنی شمال تهران

در اين روش يك  جك با قدرت متناسب با قطر و اندازه لوله در داخل لوله ودر قسمتي كه داراي قطر كمتري است قرار داده و براي جلوگيري از وارد آمدن فشار مستقيم جك به لوله كه ممكن است باعث ترك خوردن يا برجسته كردن بخشی از لوله گردد از دو عدد چهارتراش يا صفحه برش متناسب با قوس لوله در دو طرف جك استفاده مي‌كنيم.

لوله بازکنی میرداماد

بعد با فشار جك آن قسمت لوله را تا بيش از اندازه استاندارد باز مي‌كنيم. پس از برداشتن فشار جك، به علت جنس خاص لوله قسمتی از قطر باز شده برمي‌گردد.

سپس قطر لوله را اندازه گرفته و در صورت نياز اين عمل را چند بار تكرار مي‌كنيم.لوله بازکنی شمال تهران در زمان كار با جك بايستي از وارد كردن فشار بيش از حد اجتناب گردد زیرا كه ممكن است باعث ترك كردن يا پاره شدن سر لوله گردد.

لوله بازکنی سیدخندان

اگر كه پس از نصب لوله و در حين تست به علت نشت اتصال بند، دوپهن بودن لوله مشخص شد ,پس از بالا آوردن لوله‌ها و جدا شدن لوله‌ها از اتصال با استفاده از جك مي‌توان دو پهنی لوله را اصلاح كرد.

در صورتي نيز كه دوپهنی لوله به هر دلیلی قابل درست کردن نباشد بايستي لوله تعويض گردد. در صورتي كه به علت نقص در كنس لوله واشرگرفتگی صورت گرفته باشد لوله بازکنی شمال تهران نيز پس از بیرون لوله ها از داخل يكديگر با استفاده از فرز و سنگِ سابِ فلز مي‌توان نسبت به ايجاد كنس مناسب اقدام كرد.

 


2 Comments

رفع گرفتگی لوله شمال تهران | خدمات لوله کشی تهران 09129750376

آگوست 2, 2018 at 1:06 ب.ظ

[…] لوله بازکنی کفشور , سیفون توالت , سینک ظرفشویی و دستشویی و خروجی ماشین لباسشویی […]

تاسیساتی و لوله کشی جنت آباد | خدمات لوله کشی تهران 09129750376

سپتامبر 5, 2019 at 1:17 ب.ظ

[…] لوله بازکنی شمال تهران 09129750376 […]

Leave a Reply

تماس فوری