سرویس و تعمیر کولر آبی رسالت

سرویس و تعمیر کولر آبی رسالت

Category : سرویس کولر

تعمیر کولر آبی رسالت

خدمات سرویس و تعمیر کولر آبی رسالت, چهار راه سرسبز, خیابان هنگام , کرمان نیرودریایی, سمنگان و محدوده اطراف.

تلفن: 09129750376-22537778 بدون تعطیلی.

نصب, لوله کشی, سیم کشی و راه اندازی کولر آبی و سلولزی, شستشو, روغن کاری و سرویس کولر آبی, عیب یابی و رفع عیب کولر آبی و قطعات, نصب , تعویض و تعمیر موتور کولر آبی, پمپ آب کولر, برزنت و شناور کولر, کلید برق کولر, تسمه و پولی کولر, تعویض یاتاقان کولر, رفع سر و صدای کولر, تعمیر و تعویض کفی کولر و کلیه خدمات سرویس و تعمیر کولر آبی رسالت شبانه روزی.

سرویس و تعمیر کولر آبی رسالت

تعمیر کولر آبی رسالت شبانه روزی

تعمیر کولر آبی شامل تعویض قطعات معیوب است و یا ممکن است ابتدا نیاز به عیب یابی و سپس اقدام به تعمیر کولر آبی وجود  داشته باشد.

خاموش شدن ناگهانی یا روشن نشدن کولر آبی, ضعیف بودن باد کولر, گرم بودن باد کولر, نشتی آب از کولر, بوی بد کولر و سرد وصدای کولر از جمله مهمترین خرابی هایی هستند که بایستی عیب یابی و سپس تعمیر شوند. اما برخی از خرابی های کولر مثلا پاره شدن  تسمه  کاملا مشخص هستند.

روشن نشدن کولر نیز ممکن است به عللی همچون قفل کردن و گیرپاژ کردن موتور کولر, قفل شدن یاتاقان کولر , پاره شدن تسمه, قطع شدن سیم برق یا اشکال در کلید برق یا ترمینال برق کولر, خارج شدن فولی از جای خود و این دست نقص ها باشد. به طور کلی این نوع خرابی ها بایستی بازدید  شده و سپس ایراد کولر آبی مشخص شود. برای درخواست سرویس کار و تعمیر کولر آبی رسالت با ما تماس بگیرید.

از کار افتادن کولر آبی میتواند به دلایلی همچون سوختن موتور کولر , قطع شدن سیم کشی یا خرابی کلید کولر, پارگی تسمه, افتادن فولی اتفاق میفتد. کم شدن قدرت کولر نیز ممکن است به دلیل نیم سوز شدن موتور کولر, نشت باد کولر از برزنت, مشکل در دریچه یا کانال کولر باشد.

خنک نبودن باد کولر هم به دلیل خیس نشدن پوشال کولر اتفاق افتاده که عللی همچون خرابی پمپ و گرفتگی لوله های پمپ دارد. نشتی از شلنگ کولر با تعویض شلنگ, شیر یا مهره کولر رفع میشود. رگلاژ نبودن شناور نیز ممکن است باعث سرریز آب از کفی کولر شده و در صورت سوراخ بودن کفی کولر نیز بایستی کفی کولر تعویض یا ترمیم شود. ترمیم و تعمیر کفی کولر آبی نیز توسط محلول های مایع یا اسپری قیر سرد و یا ایزوگام و ورقه های پوشش دهنده انجام شده و احتمالا تا چندسال دوام بیاورد.

به طور کلی در موارد ساده تعمیر و سرویس کولر کار ساده ای به نظر میرسد, اما در موارد ویژه و تخصصی بایستی کار توسط افراد حرفه ای انجام شود.

سرویس کولر آبی محدوده میدان رسالت

سرویس کولر آبی از اوایل فصل بهار و در طول فصل تابستان بسته به منطقه و نیاز ساکنین انجام میشود. سرویس کولر آبی علاوه بر کمک به بهبود کیفیت باد کولر موجب افزایش ظول عمر کولر آبی و قطعات آن میشود. سرویس کولر آبی شامل تمیزکاری , روغن کاری و رفع عیوب احتمالی میشود.

کف کولر آبی بعد از یک سال متروک ماندن, مملو از لجن و گرد و خاک شده و نظافت کف کولر از اساسی ترین مراحل سرویس کولر آبی محسوب میشود. برای این کار لازم است که زیراب کولر باز شده و با یک شلنگ کف کولر را کاملا تمیز کنیم. در صورتیکه که قسمتی از کف کولر مشکوک به سوراخ شدن است بهتر است با قیر مایع و یا اسپری قیر کفی کولر ترمیم شود. قسمت های دیگر کولر که قابل شستشو با آب نیز بهتر است با یک دستمال نمدار تمیز شوند.

بعد از شستشوی و نظافت کولر آبی به سراغ روغن کاری یاتاقان کولر خواهیم رفت و با بررسی قسمت های دیگر مانند تسمه و برزنت و شناور در صورت مشاهده خرابی نسبت به تعمیرات آنها عمل میکنیم.

پس از اتمام عملیات سرویس کولر با روشن کردن کولر , طرز عملکرد کولر را مشاهده کرد و در صورت نشتی آب و یا سر و صدا و ایرادات دیگر نسبت به رفع انها اقدام میکنیم. درصورت نیاز به بخش بعدی یعنی تعمیر کولر آبی میرویم.

نصب کولر آبی رسالت

نصب کولر آبی شامل قرار دادن کولر در سرجای تعبیه شده و نصب برزنت , سیم کشی و تامین آب کولر میشود. کولرهای پشت بامی را میتوان بر روی پایه های آماده یا دست ساز قرار داد. اما برای نصب کولر در ارتفاع بلند و نقاطی مانند بالکن و حیاط ,حتما بایستی با استفاده از نبشی و پروفیل جای مناسبی برای نصب کولر آماده کرده و سپس مراحل بعدی مانند نصب برزنت و سیم کشی کولر آبی را انجام داد.

در صورت نیاز به تاسیسات کار , نصاب و سرویس کار کولر برای نصب, سرویس و  تعمیر کولر آبی رسالت با ما در پایپ سرویس تماس بگیرید.


Leave a Reply

تماس فوری